Hotel Poděbrady Art Hotel
Hotel Art Hotel ubytování Poděbrady Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s
 

Hotel Art Hotel / Poděbrady

Art Hotel**** Poděbrady se nachází v centru města jen 150 m od lázeňské kolonády.

Součástí hotelu Art v Poděbradech je restaurace, bar a malé wellness centrum. Restaurace a hotel jsou vybaveny klimatizací. V sezónních měsících je k dispozici letní zahrádka. Předností je též bezbariérový přístup.

Zajímavostí hotelu je designové vybavení koupelen od nejznámějších světových designérů. Čisté tvary, prvotřídní materiály a pečlivé zpracování vytvářejí harmonii a vnášejí do koupelen koncentrovaný klid. 

Poděbrady ubytování :
Nový hotel Art byl dokončen v říjnu 2012 a má k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů, 2 jednolůžkové pokoje a 4 apartmány. Parkování pro hosty je zajištěno na parkovišti nedaleko hotelu.

Art Hotel vybavení pokojů :
Komfortní hotelové pokoje a apartmány jsou vybaveny zakázkovým nábytkem včetně kvalitních zdravotních matrací. Ve vybavení je i nadstandardní sociální zařízení (ve vybraných pokojích hydromasážní vana event. hydromasážní sprchový panel), LCD televize, telefon, internetová přípojka a minibar. Hotelové Wellness centrum nabízí relaxační koupel ve speciální vaně s turbotryskami či pobyt v parním hydromasážním boxu pro dvě osoby.

Poděbrady hotel Art Hotel restaurace :
Hotelová restaurace nabízí speciality české kuchyně ve spojení s moravskými víny a plzeňským Prazdrojem. Veškerá jídla vznikají ve spolupráci s pokud možno regionálními dodavateli, z čerstvých a kvalitních surovin. Na stůl dostanete chutné a kvalitní české jídlo bez jakýchkoliv náhražek. Za příplatek je možno zajistit polopenzi nebo plnou penzi. Restaurace hotelu Art je vhodná také pro různé oslavy, svatby, rauty atd.

Služby a vybavení Art Hotel**** Poděbrady
Pro komfortní pobyt hostů slouží výtah, klimatizace, parkování zdarma, wellness, WIFI, internet a nekuřácké prostředí na pokojích a rovněž v restauraci v době podávání obědů. Na požádání Vám zajistí různé kulturní a sportovní vyžití, lázeňské a kosmetické procedury např. pedikúru, manikúru, kadeřnictví, nehtové studio, saunu, zábaly, solárium i masáže. V ceně za noc je zahrnuto DPH, snídaně, lázeňský a ubytovací poplatek a 20 minut terapie ve wellness centru. Děti do 3 let jsou ubytovány zdarma, děti 3-12 let mají 50% slevu. Příjezd od 14 hodin, opuštění pokoje v den odjezdu do 10 hodin.

Dovolená v lázních Poděbrady ubytování hotel Art :
V lázeňském městě Poděbrady je řada možností využití volného času: Sportovní vyžití -tenisové kurty 300 m, bowling 50 m, golf 2000 m, fitness 300 m, jezdectví, rybaření, cyklotrasy, ale také diskotéka, kino, divadlo 300 m, bazén 150 m, koupání na jezeře atd. 

Art Hotel v Poděbradech je tématicky zaměřen na spa a wellness pobyty, relaxační pobyty pobyty pro seniory, pobyty pro rybáře a pobyty pro rodiny s dětmi. Hosté se mohou věnovat letním sportům (tenis, golf), turistice i cykloturistice.

Příjezd k hotelu Art v Poděbradech :
Sjezd z dálnice D11 (E67) na Poděbrady, přes náměstí krále Jiřího z Poděbrad (od Prahy), po 200 m odbočka vlevo směrem k vlakovému a autobusovému nádraží, po 400 m na rohu ulic Fugnerova a Tyršova, odbočit vpravo na parkoviště hotelu. Od Hradce Králové odbočka za katolickým kostelem vpravo a dále jako ze směru od Prahy.

Hotel Poděbrady Art Hotel - K hotelu přísluší parkovištěHotel Poděbrady Art Hotel - disponuje restauracíHotel Poděbrady Art Hotel -  je k dispozici připojení na internetHotel Poděbrady Art Hotel -  je k dispozici letní terasaHotel Poděbrady Art Hotel - golfHotel Poděbrady Art Hotel - tenis -poblíž hoteluHotel Poděbrady Art Hotel - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Poděbrady Art Hotel - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Poděbrady Art Hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Poděbrady Art Hotel - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Poděbrady Art Hotel - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Nymburk

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com